Pasek do zegarka Timex T49828 P49828 20 mm Skóra
- Oryginalny skórzany pasek do zegarka TIMEX EXPEDITION T49828. Szerokość 20 mm. Model P49828. Pasek pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 20 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 20 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7,5 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12,5 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12,0 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 17,5 cm |
| kolor paska | brązowy |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa, z logo Timex |
| grubość paska | 4 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Timex Nederland B.V.Więcej
Adres:
Taurusavenue 17AKod pocztowy: 2132Miasto: LS HoofddorpKraj: HolandiaAdres email: custserveu@timex.com
Symbol
P49828
Kod producenta
P49828
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
brązowy
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.1 - 17.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
20 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt







