14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarki SMARTWATCH

( ilość produktów: 103 )

To, coś więcej niż tylko zegarek. To prawdziwe mobilne centrum dowodzenia, które łączy nowoczesną technologię z atrakcyjnym wzornictwem. Zegarki Smartwatch, bo o nich mowa, posiadają szereg funkcjonalności, zapewniających komfort i wygodę swoim użytkownikom. Sprawdzą się nie tylko w domu, szkole czy w pracy, ale również podczas uprawiania ulubionych aktywności fizycznych.

Zegarki Smartwatch – czym są?

Najprościej mówiąc, to inteligentne zegarki noszone na nadgarstku, które dzięki posiadanym funkcjom potrafią przekazywać wiele komunikatów. Coraz częściej stanowią alternatywę dla klasycznych, analogowych zegarków, przy okazji stając się wsparciem dla smartfona. Będąc właścicielem zegarka Smartwatch, można nie tylko komfortowo odbierać połączenia i wiadomości, ale również słuchać muzyki czy monitorować swój stan zdrowia.

Dla kogo przeznaczone?

Zegarki Smartwatch są polecane wszystkim osobom lubiącym podążać za nowoczesnymi technologiami. Dzięki Bluetooth, łączą się ze smartfonem, informując o przychodzących wiadomościach, powiadomieniach z mediów społecznościowych, e-mailach, alertach z aplikacji czy przypomnieniach z kalendarza. Nie można zapomnieć, że posiadają zaawansowane funkcje sportowe, przez co cieszą się dużą popularnością wśród pasjonatów aktywnego wypoczynku. Monitorują tętno, wyświetlają licznik kroków i przebyty dystans, a także pokazują ilość spalonych kalorii. Posiadane funkcje sprawiają, że zegarki Smartwatch wspomagają codzienny trening, a także zachęcają do podejmowania aktywności.

Jaki wybrać?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór inteligentnych zegarków marki Rubicon. Proponujemy Smartwatch damski, który oprócz tego, że zapewni stały dostęp do najważniejszych powiadomień z telefonu, to dodatkowo okaże się atrakcyjnym uzupełnieniem codziennych zestawów. Ich zgrabny wygląd i biżuteryjny charakter podkreśli wizerunek każdej nowoczesnej, modnej kobiety. Jeżeli chodzi o modele dla Pań, to Rubicon zegarek damski niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszej ofercie znaleźć można również Smartwatch męski – z dużym wyświetlaczem i w kolorystyce odpowiadającej nowoczesnemu mężczyźnie, a także modele dla dorastających latorośli. Smartwatch młodzieżowy, jaki dedykujemy nastolatkom, to modny i nowoczesny zegarek, który umożliwi korzystanie z uproszczonej wersji internetowej przeglądarki – w każdym miejscu! Zapraszamy do zakupów!

pixel