14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarek Atlantic Worldmaster

( ilość produktów: 30 )

Zegarki Atlantic Worldmaster - najbardziej znana i ceniona kolekcja szwajcarskich zegarków Atlantic. Ręcznie nakładane indeksy bazujące na wzorze używanym w zegarkach z lat 50 XX wieku. Seria Worldmaster to zegarki automatyczne, mechaniczne i kwarcowe. Worldmaster Art Deco, Worldmaster The Original, Worldmaster Open Heart, Worldmaster Chronograph.

Rok 1888, w którym Eduard Kummer założył swoją firmę, stał się początkiem legendarnej szwajcarskiej marki zegarmistrzowskiej. Seria Atlantic Worldmaster wpisuje się w tradycję marki i oferuje klientom najwyższej jakości zegarki o klasycznym designie. Każdy zegarek Atlantic Worldmaster został wykonany zgodnie ze sztuką zegarmistrzowską i z dbałością o najdrobniejsze detale. Ponadto Atlantic przyzwyczaił do stosowania materiałów spełniających wymagania najbardziej wybrednych klientów. Zegarki Atlantic Worldmaster nawiązują do klasycznego wyglądu popularnego w połowie ubiegłego wieku. Są one pod tym względem ponadczasowe, a minimalistyczne wzornictwo pozwala je dopasować do każdej stylizacji. Atlantic Worldmaster Automatic to linia, na którą składają się bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu modele, więc każdy znajdzie wersje pasujące do formalnego ubioru, jak i do codziennej stylizacji.

Zegarek - Atlantic Worldmaster wysoka jakość wykonania i świetny design

Cała linia zegarków Atlantic Worldmaster zadziwia nie tylko świetnym designem, ale też jakością wykonania pod względem technicznym. Większość modeli charakteryzuje się wodoszczelnością na poziomie przynajmniej 50M (5 ATM). Szkiełka wykorzystywane w Atlantic Worldmaster Automatic wykonywane są z syntetycznego szafiru charakteryzującego się wysokim poziomem wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Stal nierdzewna, z której wykonywane są koperty, jest antyalergiczna. W bogatej ofercie tej linii można znaleźć modele wyposażone w skórzany elegancki pasek, ale nie brakuje również wersji z bransoletami ze stali nierdzewnej. Zegarki Atlantic Worldmaster w większości modeli mają średni rozmiar koperty i jest to od 42 do 44 mm. W naszym asortymencie można znaleźć dziesiątki zegarków z tej linii, więc zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Nie brakuje tu zróżnicowanych wersji kolorystycznych, a także modeli o odmiennej stylizacji tarczy i koperty - każdy znajdzie coś, co wpisze się w jego gust.

pixel