14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 50,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarki Timex

( ilość produktów: 171 )

W naszej ofercie prezentujemy znane i cenione na rynku zegarki firmy Timex, które podbijają serca miłośników czasomierzy już od 1854 roku. Kreatywność i nieustanne dążenie do tworzenia lepszych produktów sprawiły, że zegarki Timex stały się synonimem wytrzymałości oraz eleganckiego wyglądu. Prezentujemy szeroki wybór modeli zegarków, wśród których znalazły się wersje sportowe oraz eleganckie i uniwersalne. Każdy z zegarków posiada wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe, a także jest wykonany z materiałów, które sprawdzą się niezależnie od warunków.

Kolekcja Timex Ironman to już kultowa seria zegarków dla miłośników sportowych wrażeń. Ceniona jest w szczególności przez profesjonalistów ze względu na zaawansowane technologicznie rozwiązania wspomagające przeprowadzanie treningów wysiłkowych. Posiadają wiele niezbędnych funkcji, takich jak mierzenie tętna podczas biegu czy zliczanie liczby okrążeni. Dodatkowo Timex Ironam pozwalają na bieżąco kontrolować potrzebne parametry treningu.

Seria Timex Weekender to szereg modeli od producenta, które cechują się klasyką i praktycznymi rozwiązaniami z zakresu codziennego użytkowania. Dzięki systemowi podświetlania Indiglo odczytanie godziny możliwe jest również w nocy. Kolekcja pozwala na uniwersalny dobór dodatku do każdej stylizacji. Wybierając Timex Style możemy mieć pewność, że będziemy prezentować się elegancko i z klasą przy zachowaniu odpowiedniej funkcjonalności.

Tarcza zegarka doskonale prezentuje się z odpowiednio dobranym paskiem. Timex paski to seria, która pozwala na swobodne dopasowanie do tarczy. Prezentowane w naszej ofercie paski wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu cechują się wytrzymałością, a także odpowiednim dostosowaniem do indywidualnych potrzeb użytkownika. Postaw na jakość i wybierz Timex!

pixel