14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarek Nautica

( ilość produktów: 14 )

Jesteś osobą aktywną? Zegarek Nautica to produkt dedykowany dla Ciebie. Niemal wszystkie propozycje marki Nautica to konstrukcje dedykowane dla osób, które lubią wykorzystywać czas wolny na kontakt z wodą – na co wskazuje sama nazwa. Nautica oznacza w języku włoskim pływanie łódką. Nikogo więc nie powinien zaskakiwać fakt, że nawet codzienne modele charakteryzują się wysokim poziomem wodoodporności (na poziomie 10 ATM).

Oczywiście nie każdy zegarek Nautica posiada elastyczny pasek z tworzywa sztucznego. Znajdziesz u nas zarówno modele z bransoletami ze stali nierdzewnej, jak i wyposażone w pasek skórzany lub (nieco bardziej popularne) gumowy.

Nautica zegarek męski

Firma oferuje czasomierze naręczne od 1983 r. Jednak dopiero od 1994 r. prezentuje swoje wyroby pod obecną nazwą. Czy można zaufać ponad 30 letniemu doświadczeniu? Wspólnie z naszymi specjalistami obdarzyliśmy zaufaniem markę Nautica i nie żałujemy. Wydaje nam się, że spełni ona również Twoje oczekiwania. Przekonaj się o tym na własne oczy w tej kategorii.

pixel