14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Budziki dla dzieci

( ilość produktów: 90 )

Aby dziecko sprawnie wstało do szkoły oraz miało chęci na podniesienie się z łóżka, ważne jest, aby odpowiednio zachęcić go do tego. Budziki i zegary dziecięce są nieodłącznym elementem, który pozwala na kontrolę czasu przed wyjściem oraz sprawną organizację.

Niektórzy stosują zegar naklejany na ścianę lub zegary z kryształkami, jednak dzieci najczęściej preferują budziki, które mogą dotknąć. Dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych w naszym sklepie, oferujemy budziki, które kształtem przypominają roboty, monstery, kaczki, pingwiny czy tygrysy.

Zegarek z budzikiem

Zegary ścienne również występują w różnych kolorach, zatem i dziewczynka i chłopiec znajdą odpowiedni zegar dla siebie. Posiadanie różnokolorowych zegarów potrafi ożywić wnętrze pokoju dziecięcego, a znajdujące się w środku zegara naklejki tylko przyspieszają naukę godzin. Cyfry są czytelne, aby dziecko nie miało problemu z poprawnym odczytywaniem godzin.

Budziki dla śpiochów

Budziki i zegary dziecięce działają na baterie typu AA. Niektóre z modeli posiadają dostępną funkcję drzemki, dla śpiochów, którzy mają problem z porannym wstawaniem. Dodatkowym atutem są cicho chodzące wskazówki, dzięki czemu rodzic może mieć pewność, że głośne tykanie zegara nie obudzi jego pociechy!

Każde dziecko znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie! Oferujemy modne i funkcjonalne budziki, zegary i zegarki dla dzieci. Budziki i zegary dziecięce to również forma wystroju pokoju, więc warto wybrać taki, który będzie pasować do całości.

pixel