14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarek Timex IronMan

( ilość produktów: 5 )

Marka Timex to współcześnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków na świecie. Dzięki różnorodności oferowanych modeli doskonale dopasowuje się do indywidualnych potrzeb swoich klientów, wychodząc im naprzeciw. Proponuje rozwiązania dla wymagających sportowców, jak również bardziej klasyczne czy stonowane modele. Zegarki Timex Ironman to oferta skierowana do sportowców. Produkty tego typu pozwalają na maksymalne dopasowanie względem określonego treningu, a także cechują się doskonałą wytrzymałością.

 

Zegarek męski Timex Ironman

Zegarki Timex Ironman to kolekcja szczególnie ceniona przez profesjonalistów. Zaawansowane i innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na skuteczne wspomaganie treningów wysiłkowych, takich jak bieganie czy regularne ćwiczenia na siłowni. Produkty tego typu często traktowane są jako niewielkie komputery osobiste. Pozwalają na zliczanie liczby okrążeni podczas biegu, a także kontrolują parametry treningu. Użytkownik może dzięki temu z powodzeniem kontrolować wszystkie niezbędne czynniki.

Uszkodził Ci się pasek od zegarka? Nic nie szkodzi posiadamy w naszej, ofercie oryginalne Timex paski. Sprawdź również serię Timex Weekender

pixel