Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 22 mm HIRSCH Merino L 01206050-2-22
- Czarny skórzany zwężany matowy gładki przeszywany wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH. Merino Nature. Szerokość 22 mm. Pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH ARTISAN LEATHER. Jest to kolekcja wyszukanych modeli pasków do zegarków produkowanych z ręcznie dobieranych materiałów i według tradycyjnych metod. Stosowane gatunki skóry pochodzą z wybranych garbarni, w których po dziś dzień korzysta się ze starych i sprawdzonych sposobów wytwarzania i utrwalania skóry. Pielęgnowana przez całe stulecia sztuka uszlachetniania skóry oraz doświadczenie firmy HIRSCH jako producenta umożliwiają amatorom pasków o klasycznej elegancji ozdabianie swoich zegarków efektem precyzyjnej pracy wyróżniającej się ponadczasowym pięknem.
MERINO NATURE, to pasek, którego blask i delikatna powierzchnia przypominają jedwab. Barwiona głęboko w beczce francuska skóra owcza typu nappa z oryginalną strukturą, jedwabiście miękka i delikatna w dotyku. Podszewka Hirsch Oysterglove Supersoft.
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 22 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 20 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 14 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor | CZARNY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,8 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

















