Skórzany pasek do zegarka 12 mm Morellato D0751376081-12
- Skórzany pasek do zegarka włoskiej firmy MORELLATO. Szerokość 12 mm. Pasek pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 12 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 12 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 10 mm |
| długość części z klamerką (C) | 6,8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 10,5 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 11,8 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 15,8 cm |
| kolor paska | WIŚNIOWY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa, antyalergiczna (INOX) |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Morellato SpAWięcej
Adres:
Via Commerciale 29Kod pocztowy: 35010Miasto: Santa Giustina in Colle PdKraj: WłochyAdres email: crmest@morellato.com
Symbol
D0751376081-12
Kod producenta
D0751376081-12
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
brązowy
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
15.6 - 16.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
12 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt







