14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Budziki, zegary, paski JVD

( ilość produktów: 1393 )

Ciężko wyobrazić sobie poranne pobudki, gdyby nie pomagały nam w tym budziki. Mamy zaszczyt zaprezentować jednego z największych i najpopularniejszych producentów zegarków, gadżetów i budzików na rynku. Jest to Czeska marka JVD, która cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie. Do dyspozycji klientów oddajemy między innymi zegary ścienne, akcesoria typu paski JVD, bransolety, budziki elektroniczne dla dorosłych i dzieci oraz wiele innych elementów wyposażenia lub komponentów.

JVD oznacza Jasněna Vláhová Design. Jest to Czeska marka, która powstała w 1994 r., chociaż Jasněna Vláhová stawiała pierwsze kroki w 1993 r., tworząc linię czasomierzy dla kobiet pod inną nazwą. JVD to nie tylko zegary ścienne lub budziki i paski. W naszym asortymencie można znaleźć również zegarki JVD dla najmłodszych.

W Zegaryzegarki.pl posiadamy wiele zróżnicowanych propozycji, które każdy dopasuje do swoich wymagań lub oczekiwań. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas zakupów, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

pixel