14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2017-11-10

Atlantic 777 Limited Edition

Rok 2017, to wyjątkowa data w kalendarzu Atlantic Watch
Równo 10 lat temu rozpoczęła się współpraca ze światowej klasy kierowcą rajdowym - Krzysztofem Hołowczycem.
Tak długie i nieprzerwane połączenie siły marki i Ambasadora to wyjątkowy fenomen - nie tylko na rynku polskim, ale również w skali światowej. To wyjątkowa data, którą należy w odpowiedni sposób uczcić. Tak właśnie zrodził się pomysł zaprojektowania i stworzenia razem z Krzysztofem Hołowczycem zegarka Atlantic Worldmaster Driver 777, który będzie całkowicie dedykowany naszemu Ambasadorowi.

 

Wpływ Krzysztofa Hołowczyca widać absolutnie w każdym detalu - zarówno zegarka jak i pudełka. Od samego początku główną rolę miała odgrywać liczba "7".

Dlaczego? Ponieważ jest to szczęśliwa liczba Krzysztofa Hołowczyca. Dlatego też musiała się pojawić w designie zegarka.

Kolejną niespodzianką jest słowo DRIVER. Każdy z nas wie, że zegarki, które posiadają wodoszczelność powyżej 200m nazywane są Diverami. Ale skoro my tworzymy zegarek dla kierowcy, więc musimy użyć słowa DRIVER i tym samym, jako pierwsza marka zegarkowa na świecie, przełamaliśmy nazewnictwo. Bardzo ważną rolę odgrywa również kolor niebieski, który pojawia się absolutnie w każdym możliwym elemencie zegarka. Mamy niebieskie elementy na tarczy, niebieskie wskazówki, niebieskie elementy przycisków chronografu oraz niebieskie przeszycia skórzanego paska pokrytego karbonem.Zegarki Atlantic Worldmaster Driver 777 zostały wyposażone w mechanizm kwarcowy z funkcją chronografu. Zakręcana koronka oraz dekiel gwarantują 200 m wodoszczelność. Dzięki temu zegarek może towarzyszyć nam nawet w najtrudniejszych warunkach. Model by Krzysztof Hołowczyc posiada chronograf oraz 200 m wodoszczelność, która pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie z akwalungiem.

 

Zegarek został umieszczony na bransolecie ze stali szlachetnej.
Dodatkowo w pudełku znajduje się pasek karbonowy z przeszyciami w kolorze niebieskim, podszyty wysokiej jakości skórą. Wymiana bransolety na pasek nie powinna sprawiać problemu, ponieważ cały zestaw został wyposażony w specjalne narzędzie do wymiany teleskopów.
Szafirowe szkło pokryte warstwą antyrefleksyjną i koperta ze stali szlachetnej skrywają precyzyjny mechanizm kwarcowy. Gwarantuje on najwyższą dokładność i niezawodność w odmierzaniu czasu.Niebieski kolor na tarczy zegarka podkreśla jego dynamiczny charakter.
Kolor ten pojawia się także na przyciskach i przeszyciach paska.
Na tarczy znajduje się podpis Krzysztofa HołowczycaAmbasador najwięcej uwagi poświęcił na dekiel zegarka.
Na pierwszym planie widać numer 777, spod którego wyłania się zarys sportowego auta. Na samym dole znajduje się numer imitacji. Całość została zamknięta w ringu inspirowanym flagą startową (szachownica).

pixel