14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Szwajcarskie zegarki Atlantic

( ilość produktów: 78 )

Postaw na jakość i poznaj Szwajcarskie zegarki Atlantic damskie. Jest to jeden z najpopularniejszych producentów czasomierzy na świecie, który może pochwalić się ponad 130-letnią tradycją. Marka powstała w 1888 roku, lecz dopiero od 1952 roku figuruje pod obecną nazwą.

Zegarki Atlantic męskie i damskie

Szwajcarskie zegarki Atlantic to konstrukcje dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom, którzy dbają o prestiż i elegancki wizerunek. Czasomierze charakteryzują się imponującą dbałością o detale i wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów w luksusowym stylu. Doskonałym dowodem na to są m.in. produkty na pozłacanej i srebrnej (ze stali nierdzewnej) bransolecie lub propozycje wyposażone w skórzany pasek. Połączenie tych dodatków z subtelnymi tarczami to maksimum delikatności i satysfakcji.

Szwajcarskie zegarki Atlantic męskie zostały wyprodukowane przy użyciu niezawodnych i precyzyjnych mechanizmów kwarcowych. Natomiast za bezpieczeństwo tarczy odpowiada szafirowe szkiełko. Otrzymujesz więc gwarancję wieloletniej wytrzymałości i atrakcyjnego designu.

pixel