Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 16 mm HIRSCH Crocograin L 12322810-1-16
- Brązowy skórzany lekko błyszczący zwężany przeszywany wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH CROCOGRAIN. Długość L. Szerokość 16 mm. Imitacja skóry aligatora. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 16 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Pasek wykonany z cielęcej skóry, odwzorowującej oryginalne wytłoczenia na skórze krokodyla z naturalnym efektem dwóch odcieni i charakterystyczną strukturą.
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| faktura paska | krokodyl |
| szerokość paska / mocowania (A) | 16 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 14 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13,5 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor | CIEMNOBRĄZOWY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor złoty |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,1 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

























