Pasek do zegarka Timex T49627 P49627 22 mm Skóra WR
- Oryginalny skórzany wodoodporny pasek do zegarka TIMEX EXPEDITION T49627. Szerokość 22 mm. Model P49627. Pasek pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Komplet standardowych teleskopów gratis
| rodzaj paska | SKÓRA NATURALNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 22 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 22 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7,5 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12,7 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 11,8 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 17,5 cm |
| kolor paska | bardzo ciemny brąz |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa, z logo Timex |
| grubość paska | 4 - 6 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Timex Nederland B.V.Więcej
Adres:
Taurusavenue 17AKod pocztowy: 2132Miasto: LS HoofddorpKraj: HolandiaAdres email: custserveu@timex.com
Symbol
P49627
Kod producenta
P49627
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
brązowy
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
skórzany wodoodporny
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.1 - 17.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
22 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt







