Bransoleta stalowa do zegarka 22 mm Connect M10-22 GD złota masywna
- Masywna stalowa złota matowa bransoleta do zegarków. Bransoleta z pełnych ogniw. Szerokość mocowania 22 mm. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA, PEŁNE OGNIWA |
| szerokość mocowania | 22 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 22 mm |
| długość całkowita bransolety | 19,5 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety + wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | złoty matowy |
| rodzaj zapięcia | motylkowe |
| grubość | 3,3 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
TKN Connect Dymitr BondarenkoWięcej
Adres:
Orłowskiego 32Kod pocztowy: 04-830Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@tkn-connect.pl
Symbol
M10-22 GD
Kod producenta
5901445648138
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
złoty
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
19.1 - 19.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
22 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt













