Bransoleta stalowa do zegarka 18 mm Connect M2-18 RG różowe złoto prosta
- Stalowa w kolorze różowego złota błyszcząca prosta bransoleta do zegarków Connect. Szerokość mocowania 18 mm. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 18 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość mocowania | 18 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 18 mm |
| długość całkowita bransolety | 17 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety + wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | różowe złoto błyszczący |
| rodzaj zapięcia | motylkowe |
| grubość | 3,1 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
TKN Connect Dymitr BondarenkoWięcej
Adres:
Orłowskiego 32Kod pocztowy: 04-830Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@tkn-connect.pl
Symbol
M2-18 RG
Kod producenta
5901445635251
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
różowe złoto
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
16.6 - 17.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
18 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt















