Bransoleta stalowa do zegarka 14 mm Connect M1-14 SV-GD dwukolorowa prosta
- Stalowa srebrna ze złotymi paskami błyszcząca prosta bransoleta do zegarków Connect. Szerokość mocowania 14 mm. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 14 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość mocowania | 14 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 14 mm |
| długość całkowita bransolety | 18 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety + wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | złoty srebrny błyszczący |
| rodzaj zapięcia | motylkowe |
| grubość | 3,2 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
TKN Connect Dymitr BondarenkoWięcej
Adres:
Orłowskiego 32Kod pocztowy: 04-830Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@tkn-connect.pl
Symbol
M1-14 SV-GD
Kod producenta
5901445645915
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
złoty
srebrny
dwukolorowa
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.6 - 18.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
14 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt















