Bransoleta stalowa do zegarka srebrna magnetyczna 22 mm Hirsch 30161434-2-22
- Stalowa srebrna matowa prosta bransoleta do zegarków. Szerokość mocowania 22 mm. Hirsch Milanaise. Zapięcie na magnes. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Komplet teleskopów gratis
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowana bransoletka pochodzi z linii HIRSCH MILANAISE.
Bransoletka posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż bransoletki. Aby wymienić bransoletkę wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się na teleskopach po jej wewnętrznej stronie.
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość mocowania | 22 mm |
| szerokość bransolety | 22 mm |
| długość całkowita bransolety | 22,5 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 11,5 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 21 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | L max + wysokość koperty zegarka |
| kolor | srebrny matowy |
| rodzaj zapięcia | magnetyczne z płynną regulacją |
| grubość | 1,5 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbHWięcej
Adres:
Hirschstrasse 5Kod pocztowy: 9020Miasto: Klagenfurt am WörtherseeKraj: AustriaAdres email: contact@hirschag.com
Symbol
30161434-2-22
Kod producenta
9008678294401
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
srebrny
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
20.6 - 21.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
22 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt



















