Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 14 mm HIRSCH Toronto M 03702110-1-14
- Brązowy skórzany gładki matowy zwężany o 2 mm klejony wodoodporny pasek do zegarka damskiego HIRSCH TORONTO. Długość M. Szerokość 14 mm. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 14 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH SCRATCH RESISTANT. "TWARDA SKORUPA MIĘKKI ŚRODEK" - takie motto przyświecało temu urzekającemu prostą elegancją modelowi paska. Odporna na zadrapania i zniszczenie włoska skóra cielęca o drobnoziarnistym wzorze. Podszewka Hirsch Softglove. Wersja płaska.
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 14 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 12 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7 cm |
| długość części z dziurkami(D) | 11 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 16 cm |
| kolor | CIEMNOBRĄZOWY |
| przeszycie | brak, pasek klejony |
| klamerka | stalowa, antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor złoty błyszczący |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,2 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT

















