Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 12 mm HIRSCH Osiris M 03475120-1-12
- Czerwony skórzany zwężany przeszywany gładki matowy wodoodporny pasek do zegarka damskiego HIRSCH Osiris. Długość M. Szerokość 12 mm. Pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 12 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
HIRSCH OSIRIS. Dyskretne wzornictwo. Drobno porowata stabilna wymiarowo elastyczna włoska skóra cielęca o szczególnie gęstym ziarnie i delikatnym połysku. Podszewka Hirsch Softglove. Tradycyjna klamerka
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 12 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 10 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 11 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12,5 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 16,5 cm |
| kolor | CZERWONY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor złoty błyszczący |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,1 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

















