Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 24 mm HIRSCH Modena L 10302850-2-24
- Czarny skórzany zwężany przeszywany wodoodporny matowy pasek do zegarka HIRSCH. MODENA Alligator Embossed. Szerokość 24 mm. Struktura skóry aligatora. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 24 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH EXOTIC ALLIGATOR EMBOSSED. Idealna alternatywa dla prawdziwego aligatora. W paskach z tej serii poprzez zastosowanie specjalnej metody tłoczenia na delikatnej włoskiej skórze cielęcej odwzorowano naturalny prostokątny kształt płytek pancerza aligatora amerykańskiego. Dzięki kontrastowi kolorystycznemu pomiędzy płytkami a zagłębieniami pomiędzy nimi charakterystyczna struktura skóry aligatora zyskuje nader naturalny wygląd.
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| faktura paska | aligator |
| szerokość paska / mocowania (A) | 24 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 22 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor | CZARNY |
| przeszycie | jasna nitka |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor srebrny błyszczący |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 3,2 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

















