Bransoleta do zegarka Atlantic Sealine 62455 24 mm stalowa masywna
- Oryginalna stalowa masywna błyszcząca zwężana bransoleta do zegarka Atlantic Sealine Chrono 62455. Szerokość 24 mm. Pasuje do większości zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 24 mm. Teleskopy i maskownice w zestawie.
Bransoleta do zegarka Atlantic Sealine Chronograf:
62455
Pasuje również do większości zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 24 mm i okrągłą lub prostokątną kopertą (w zależności od zastosowanych maskownic)
W zestawie maskownice do okrągłej koperty
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość bransolety / mocowania | 24 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 22 mm |
| długość całkowita bransolety | 18,5 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety +wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | STALOWY / SREBRNY |
| grubość bransolety | 3,9 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów i maskownic
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Atlantic Watch Prod. LtdWięcej
ProducentAtlantic Watch Prod. LtdAdres:
Solathurnst. 44Kod pocztowy: 2543Miasto: LengnauKraj: SzwajcariaAdres email: contact@atlanticwatches.ch
Podmiot odpowiedzialnyGrupa Zibi S.A.Adres:
Wirażowa 119Kod pocztowy: 02-145Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: zibi@zibi.pl
Symbol
62455.41
Kod producenta
62455.41
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
srebrny
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
18.1 - 18.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
24 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt













