Bransoleta stalowa do zegarka Atlantic 20 mm srebrna siatkowa mesh
- Oryginalna stalowa siatkowa srebrna matowa prosta bransoleta mesh firmy Atlantic. Szerokość 20 mm. Zapięcie zatrzaskowe przesuwne. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm. Teleskopy w zestawie
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość mocowania (A) | 20 mm |
| szerokość bransolety przy klamerce (B) | 20 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7 cm |
| długość części z zapięciem (D) | 11 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 16,5 cm |
| kolor bransolety | SREBRNY matowy |
| zapięcie | przesuwne, łatwa samodzielna regulacja długości bransolety |
| grubość | 2 mm |

Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Atlantic Watch Prod. LtdWięcej
ProducentAtlantic Watch Prod. LtdAdres:
Solathurnst. 44Kod pocztowy: 2543Miasto: LengnauKraj: SzwajcariaAdres email: contact@atlanticwatches.ch
Podmiot odpowiedzialnyGrupa Zibi S.A.Adres:
Wirażowa 119Kod pocztowy: 02-145Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: zibi@zibi.pl
Symbol
68357.41
Kod producenta
68357.41
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
srebrny
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
16.1 - 16.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
20 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt

















