Bransoleta stalowa mesh do zegarka Atlantic Elegance 29036
- Stalowa siatkowa srebrna błyszcząca zwężana bransoleta mesh / wzór mediolański do zegarka damskiego Atlantic Elegance z serii 29036. Mocowanie 16 / 6,5 mm. Zapięcie zatrzaskowe przesuwne.
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość zewnętrzna mocowania (A) | 16 mm |
| szerokość wycięcia | 6,5 mm |
| szerokość bransolety przy klamerce (B) | 14 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z zapięciem (D) | 11,5 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor bransolety | SREBRNY błyszczący |
| zapięcie | przesuwne, łatwa samodzielna regulacja długości bransolety |
| grubość | 1,5 mm |
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Atlantic Watch Prod. LtdWięcej
ProducentAtlantic Watch Prod. LtdAdres:
Solathurnst. 44Kod pocztowy: 2543Miasto: LengnauKraj: SzwajcariaAdres email: contact@atlanticwatches.ch
Podmiot odpowiedzialnyGrupa Zibi S.A.Adres:
Wirażowa 119Kod pocztowy: 02-145Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: zibi@zibi.pl
Symbol
29036-SS
Kod producenta
29036-SS
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
srebrny
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.6 - 18.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
6 mm
16 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt













