Skórzany pasek do zegarka 18/14 mm Morellato A01X6167C54034CR18 ciemnobrązowy
- Ciemnobrązowy skórzany półmatowy wypukły przeszywany zwężany o 4 mm, elegancki pasek do zegarka MORELLATO Bayon. Szerokość 18/14 mm. Faktura skóry aligatora. Pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 18 mm
Firma Morellato, to jedna z najstarszych włoskich firm produkująca paski do zegarków. Historia marki sięga roku 1930. Wszystkie paski do zegarków MORELLATO są antyalergiczne - metalowe sprzączki są wykonane ze stali nierdzewnej INOX.
Oferowany pasek pochodzi z linii MORELLATO 1930 COLLECTION. Paski z tej kolekcji są wykonane są z naturalnej skóry. Jest to kolekcja pasków, które pasują do zegarków o stylu klasycznym.
Seria BAYON to paski skórzane imitujące skórę aligatora.
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA |
| faktura paska | aligator |
| szerokość paska / mocowania (A) | 18 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 14 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7,5 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 17,5 cm |
| kolor | CIEMNOBRĄZOWY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 3 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Morellato SpAWięcej
Adres:
Via Commerciale 29Kod pocztowy: 35010Miasto: Santa Giustina in Colle PdKraj: WłochyAdres email: crmest@morellato.com
Symbol
A01X6167C54034CR18
Kod producenta
8056783324613
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
brązowy
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.1 - 17.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
18 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt















