Skórzany pasek do zegarka 22 mm Lavvu CROCO OCALA LSAGR22 skóra licowa
- Czerwony płaski miękki lakierowany przeszywany zwężany o 4 mm skórzany pasek do zegarka Lavvu. Pasek ze skóry licowej Top Grain. Szerokość 22 mm. Pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Teleskopy w zestawie
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA LAKIEROWANA |
| faktura paska | krokodyl |
| szerokość paska / mocowania (A) | 22 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 18 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7,5 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13,5 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 17,5 cm |
| kolor | CZERWONY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,1 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Továrna na časWięcej
Adres:
Českých legií 5Kod pocztowy: 54901Miasto: Nové Město nad MetujíKraj: CzechyAdres email: info@tovarnanacas.cz
Symbol
LSAGR22
Kod producenta
8596300096833
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
czerwony
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.1 - 17.5 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
22 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt

















