Skórzany pasek do zegarka 22 mm Lavvu Davinci LSAAG22 skóra licowa
- Bladozielony matowy gładki płaski przeszywany zwężany o 4 mm skórzany pasek do zegarka Lavvu. Pasek ze skóry licowej Top Grain. Szerokość 22 mm. Pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Teleskopy w zestawie
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA |
| faktura paska | pasek gładki |
| szerokość paska / mocowania (A) | 22 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 18 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7,5 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 11,5 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 17 cm |
| kolor | BLADOZIELONY |
| przeszycie | jasna nitka |
| klamerka | stalowa, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,3 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Továrna na časWięcej
Adres:
Českých legií 5Kod pocztowy: 54901Miasto: Nové Město nad MetujíKraj: CzechyAdres email: info@tovarnanacas.cz
Symbol
LSAAG22
Kod producenta
8596300067536
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
zielony
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
skórzany
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
16.6 - 17.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
22 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt

















