14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2020-02-03

Rubicon, czyli przekraczanie granic… czasu

Rubicon to marka, która w latach 90. XX wieku przekroczyła standardy, oferując unikalne modele, które natychmiast stały się przebojem wśród estetów i miłośników zegarkowej tematyki. Czym charakteryzują się modele tego producenta i dlaczego warto mieć je w swojej kolekcji? Poznaj odpowiedź.

Rubicon - symbol japońskiej precyzji

Rubicon to marka, która założona została w 1998 roku w Japonii, czyli miejscu, uznawanym za drugą po Szwajcarii ojczyznę zegarków. Jej oferta skupiła się na modelach, które już w pierwotnym zamyśle miały łączyć ponadczasową klasę z nowoczesnymi, często ekscentrycznymi akcentami. Okazało się, że pomysł ten, wsparty precyzyjnie wykonanymi i niezawodnymi mechanizmami czy dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach konstrukcją, spodobał się również na Zachodzie, gdzie zegarki Rubicon cieszą się ogromną popularnością.

Przekraczanie Rubikonu

Sama nazwa japońskiej manufaktury odnosi się wprost do historii, a dokładnie do wydarzeń, które miały miejsce 10. stycznia 49 r p.n.e, kiedy to Juliusz Cezar przekroczył wraz ze swoją armią Rubikon, czyli rzekę graniczną między Galią Przedalpejską a Italią. Oznaczało to wybuch wojny domowej, a do dziś sformułowanie „przekroczyć Rubikon” oznacza zrobić coś, po czym nie ma już powrotu, czego nie da się cofnąć.

Zegarek SmartWatch damski Rubicon RNAE36 SIBX 05AX

Jakie granice przeforsowuje marka Rubicon? Każdym swoim projektem udowadnia, że praktyczność może iść w parze z pięknym wyglądem. Na ultranowoczesnych smartwatchach dla kobiet pojawiają się zdobienia z kryształków, a męskie modele wyposażone są w stylowe paski w żywych kolorach. Obok klasycznego wzornictwa pojawiają się bardziej wymyślne, wręcz biżuteryjne akcenty - tak, żeby każdy użytkownik mógł znaleźć urządzenie trafiające dokładnie w jego gust.

Czym się charakteryzują zegarki Rubicon?

Damskie i męskie zegarki Rubicon to propozycje dla najbardziej wymagających. Wykonane z trwałych i sprawdzanych w każdych warunkach materiałów, gwarantują satysfakcję najbardziej wymagających. Charakterystyczne elementy tych czasomierzy to sferyczne szkiełka mineralne o podwyższonej odporności na zarysowania, koperty ze stali nierdzewnej, odpornej na korodowanie i cechującej się właściwościami hipoalergicznymi czy wygodne paski ze skóry bądź bransolety z metalu. Smartwatche zachwycają wbudowanymi funkcjami, takimi jak Bluetooth, monitor snu, krokomierz i wiele innych.

Zegarek SmartWatch Rubicon RNCE38 RIBX 03AX

Rubicon to japoński producent zegarków, które są przebojem nie tylko w Azji, ale również w Europie. Tajemnicą ich popularności jest przemyślane wzornictwo i funkcjonalna konstrukcja z najwyższej jakości materiałów. Ta manufaktura zdecydowanie przekroczyła granicę czasu, oferując czasomierze, które nigdy nie wychodzą z mody.

pixel