14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2019-11-28

Nowe budziki Lavvu z 3-letnią gwarancją

NOWA JAKOŚĆ KLASYCZNYCH BUDZIKÓW LAVVU
W ostatnim czasie czeska firma Lavvu wprowadziła do sprzedaży nową kolekcję kwarcowych budzików wskazówkowych. W tej kolekcji firma postawiła na jakość wykonania oraz zastosowała nowe lepsze mechanizmy. Skutkiem tych działań jest przedłużona gwarancja na budziki. Zamiast 2 lat, teraz są 3 lata pełnej gwarancji.
Wszystkie budziki wskazówkowe mają ciche mechanizmy z płynącym sekundnikiem (z wyjątkiem tych sterowanych radiowe, ale o tym dalej), obudowę z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wskazówki delikatnie świecące w ciemnościach. Część z nich posiada także podświetlenie oraz funkcję drzemki (po wyłączeniu alarmu zadzwoni on ponownie za ok. 4, 5 minut). Budziki klasyczne występują w kilku kolorach, m.in. czarnym, złotym, srebrnym czy czerwonym.
Klasyczny budzik wskazówkowy do sypialni

Na uwagę zasługują budziki kwarcowe, których nie trzeba ustawiać. Są to budziki z mechanizmem sterowanym drogą radiową, które raz w nocy odbierają sygnał DCF77 i dostosowują wskazania czasu do odebranego sygnały. Sprawia to, że budzik zegar Lavvu nie późni się, ani nie śpieszy i zawsze wskazuje dokładny czas.
Do tej pory budziki kwarcowe sterowane radiowo miały mechanizmy tykające, tak jest i w przypadku tych budzików, ale.... w nowych modelach Lavvu pojawiła się ciekawa funkcja STOP SECOND HAND. Działa to tak, że w ciągu dnia mechanizm pracuje normalnie i tyka, natomiast po załączeniu funkcji alarmu (np. przed pójściem spać) wskazówka sekundnika przesuwa się do godz. 12, a następnie zatrzymuje. W tym momencie po pierwsze mechanizm budzika staje się bezgłośny, po drugie nie trzeba sprawdzać czy aby na pewno alarm jest włączony, wystarczy spojrzeć na czytelną tarczę budzika i jeżeli wskazówka sekundnika jest na godz. 12 i się nie porusza - alarm jest aktywny.
Budzik do sypialni sterowany radiowo cichy mechanizm

Polecane

pixel