14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2020-02-06

Mityczna szwajcarska precyzja - poznaj zegarki ze znakiem jakości Swiss Made

Szwajcarskie zegarki są synonimem jakości, której trudno dorównać. Eleganckie, niezawodne, o ponadczasowym wzornictwie, zawsze stanowią doskonały pomysł na wieloletnią inwestycję. Jeśli szukasz modelu niepsującego się zegarka, który pasuje na każdą okazję, poznaj marki Adriatica, Atlantic i Bisset.

Adriatica: kwintesencja szwajcarskiej jakości

Marka Adriatica zaczęła produkować zegarki na samym początku lat 30. XX wieku jako Szwajcarska Fabryka Zegarkowa, a później - jako Adria i Adriatica, siostrzane brandy, które połączyły się w 1962 roku. Chociaż od 1988 roku przedsiębiorstwo przeniesione zostało do włoskiego Ticino, nadal pozostaje zrzeszone w Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego FHS, a jego wyroby mogą pochwalić się znakiem „Swiss made”, uosabiającym ideę jakości, precyzji, rzetelności, dobrego designu. Zegarki Adriatica umiejętnie łączą nowe, świeże trendy z ponadczasową elegancją, a wśród nich znaleźć można męskie i damskie modele na co dzień, do pracy, na wielkie wyjścia, na trening.

Atlantic: więcej, niż zegarek

Atlantic to marka, która założona została pod koniec XIX wieku w szwajcarskiej miejscowości Bettlach przez Eduarda Kummera. Początkowo zajmowała się produkcją podzespołów do zegarków Certina czy Longines, ale w latach 30. XX wieku wystartowała również z produkcją własnych modeli. Na swoim koncie ten brand ma wiele wymyślonych innowacji, takich jak wodoszczelna budowa czy mechanizm szybkiego przesuwania datownika za pomocą koronki. W ofercie Atlantic znajduje się wiele kolekcji, zaprojektowanych i skonstruowanych zgodnie z zasadami „Swiss made”. Seabase, Seagold czy Worldmaster to propozycje dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko urządzenia do mierzenia czasu.

Bisset: W sportowym duchu

Bisset w 100% ucieleśnia szwajcarską precyzję, chociaż wśród kojarzących się ze znakiem „Swiss made” marek, jest jedną z najmłodszych. Powstała w połowie XX wieku, początkowo pracując nad podzespołami dla innych producentów, później wkraczając na rynek ze swoimi modelami, projektowanymi w nowoczesny sposób (na przykład za pomocą technologii 3D). Bisset to nie tylko niezawodne konstrukcje, ale również ciekawe wzornictwo, nie zawsze klasyczne i oczywiste. Przedsiębiorstwo znane jest ze swoich projektów w dziedzinie sportu - wspiera górskie ekspedycje, zawodników lekkiej atletyki, piłki nożnej czy hokeja. Wśród licznych modeli znajdują się zarówno męskie, jak i damskie czasomierze w estetyce nie tylko sportowej, ale też nowoczesnej czy biżuteryjnej.

Zegarek Bisset BSBX01 SISX 03BX Stal Ceramika

Zegarki marek Adriatica, Atlantic czy Bisset odzwierciedlają wszystkie cechy, jakie kojarzone są ze Szwajcarią. Precyzja działania, intuicyjna obsługa i design, który jest aktualny zawsze, mimo zmieniających się sezonowych trendów. Swiss made jest gwarancją, że inwestujesz w ponadprzeciętną jakość - w czasomierz, który będziesz mógł przekazać kolejnemu pokoleniu.

Polecane

Zegarek Bisset BSBX01 SISX 03BX Stal Ceramika Promocja

Zegarek Bisset BSBX01 SISX 03BX Stal Ceramika

199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł/1szt.-4% Cena regularna: 499,00 zł brutto/1szt.-60%
pixel