14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2021-11-02

Jaki wybrać zegarek dla dziecka?

Co kupić dziecku na prezent? Choć mogłoby się wydawać, że odpowiedź jest prosta, bo obecnie w sklepach mamy niezliczoną ilość zabawek i dziecięcych gadżetów, to warto iść o krok dalej i zdecydować się na coś, co jednocześnie bawi i uczy. Taką propozycją jest zegarek dla dzieci.

Zegarek - czas na dorosłość

Umiejętnością odczytywania godziny z cyferblatu można zaimponować kolegom i koleżankom i mieć coś, co nosi tata i mama - dla dzieci, zegarek to symbol bycia starszym, nawet jeśli ozdobiony jest postaciami z bajek i ma kolorowe cyferki. Dla rodziców to natomiast sprytny sposób, aby nauczyć swoją pociechę punktualności. Jaki zatem zegarek dla dzieci zadowoli wszystkich? Na pewno dobrej jakości, wytrzymały na wszystkie dziecięce pomysły, zabawy i aktywności oraz dobrze dopasowany do malucha pod względem rozmiaru, jak i wieku. Na małej rączce dobrze wyglądają mniejsze modele, na wygodnym, miękkim i kolorowym pasku.

Takie modele można znaleźć w kolekcjach marki Casio, która oferuje zarówno klasyczne modele zegarków dziecięcych, z cyferblatem, jak i z wyświetlaczem elektronicznym. To świetne rozwiązania, zarówno, gdy dziecko dopiero uczy się odczytywania godziny, albo gdy zaczyna poznawać cyferki.

Zegarek Casio NultiData

Zegarki Casio dla dzieci - do koloru, do wyboru

Zegarek Casio spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Różowy, jak na przykład zegarek Casio LRW-250H-4A2VEF NultiData przypadnie do gustu każdej młodej damie. Z powodzeniem może nosić go także nastolatka. Natomiast model LW-200-2AV to zegarek Casio idealny dla młodego mężczyzny. Zegarek dla dzieci, oprócz pokazywania godziny, może też wskazywać datę i mieć możliwość uruchomienia alarmu. Dla małych sportowców, funkcja stopera będzie też dodatkowym atutem. Idealnym przykładem jest Zegarek Casio LA-20WH-8AEF Sportowy - w wersji czarno-różowej oraz Zegarek Casio LA-20WH-1CEF Sportowy - czarny z niebieskimi dodatkami. Oba wodoszczelne, o dużej wytrzymałości i precyzji wykonania.

Zegarek Casio Sportowy

Pierwszy zegarek dla dziecka

Jeśli przed Tobą zakup pierwszego zegarka dla malucha, zdecyduj się na najbardziej kolorowy, z dużymi znakami i wskazówkami, jak zegarki Knock Nocky. Zegarek dla dzieci, które poznają dopiero świat liczb, to przede wszystkim zabawka. Dlatego ważne jest, aby był dla niego symbolem tego, co lubi. Małym miłośnikom piłki nożnej na pewno spodoba się Zegarek dziecięcy Knock Nocky JL3276202 Jelly, natomiast pasjonatom kosmosu - Zegarek dziecięcy Knock Nocky CB3303003 Color Boom. Poświęcając odrobinę czasu, na pewno wspólnie ze swoją pociechą, znajdziecie idealny czasomierz, który posłuży mu na długo.

Zegarek dziecięcy Knock Nocky Color Boom

pixel