14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2021-09-01

Jaki smartwatch warto kupić dla mężczyzny?

Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch wybrać, albo jaki podarować w prezencie mężczyźnie, pomyśl, co lubi. Styl życia i zainteresowania to klucz do sukcesu, gdy kupuje się smartwatch dla mężczyzny. Warto też sprawdzić model telefonu przyszłego użytkownika. Tak, aby mieć 100% kompatybilność między urządzeniami. Każdy gadżeciarz na pewno to doceni.

Co to jest smartwatch i jakie są jego funkcje

Smartwatch to inteligentny zegarek na rękę. Zarówno zegarek smartwatch damski, jak i smartwatch męski, to dla niektórych, w obecnych czasach, niezastąpione urządzenie. Smartwatch posiada różne funkcje i współpracuje ze smartfonem. To zarówno klasyczny czasomierz, jak i urządzenie do monitorowania aktywności fizycznej i funkcji życiowych, organizer, kontroler odtwarzacza muzyki oraz ozdoba na rękę. Podobnie jak smartfon, potrafi zastąpić wiele urządzeń. Do poprawnego działania zegarek smartwatch potrzebuje dostępu do Internetu, Bluetooth oraz, czasami, zainstalowanie aplikacji w telefonie. Smartwatch dla mężczyzny, który śledzi nowinki technologiczne, to absolutny must have na miarę XXI wieku.

Jaki zegarek smartwatch męski wybrać?

Smartwatch męski może urozmaicić, a także uprościć codzienne aktywności. Dla modnych mężczyzn liczy się też przyciągający uwagę, stylowy wygląd. Może to być kontrastująca srebrna bransoleta i czarna tarcza lub ozdobne elementy.

Wodoszczelne i wstrząsoodporne zegarki Timex spodobają się panom często uprawiającym sport, w tym sporty wodne. Zabiegani i zapracowani panowie docenią możliwość sprawdzenia na nadgarstku powiadomień o połączeniach i smsach, a także ile wykonali kroków, ile spalili kalorii oraz będą mogli monitorować swój sen. Przykładem ciekawego męskiego smartwatcha od Timex jest IQ+Move.

Zegarek Timex IQ+ Move TW2P95100 smartwatch męski

Smartwatch męski dla nastolatka

Smartwatch dla dziecka wkraczającego w dorosłość? Nastolatek na pewno się ucieszy! Szczególnie, że aktualnie panuje duże umiłowanie do nowinek technicznych, w tej grupie wiekowej! Jeśli więc szukasz zegarka dla nastolatka, smartwatch będzie najlepszym rozwiązaniem!

pixel