14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2021-05-20

Jaki Smartwatch dla kobiety? Zobacz propozycje!

Urodziny, imieniny, dzień matki, a może brak okazji? Każda sytuacja jest idealna, żeby sprawić prezent kobiecie! Czymś, co może zaciekawić, jest inteligentny czasomierz, czyli smartwach. Czym dokładnie jest tego rodzaju zegarek, jakie funkcje posiada i jaki model wybrać? Sprawdź w artykule!

Zegarek Smartwatch - jakie są jego funkcje?

Smartwatche to zegarki, które zdecydowanie idą z duchem rozwoju technologicznego. Dzięki inteligentnym czasomierzom mamy nie tylko pod kontrolą tak podstawową rzecz jak możliwość sprawdzania godziny. Po pierwsze - jesteśmy połączeni ze smartfonem. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które z reguły pojawiają się też na ekranie telefonu. Z jego pomocą odbierzesz wiadomości czy powiadomienia z portali społecznościowych. Po drugie - to ciekawe rozwiązanie dla aktywnych Pań oraz tych, które monitorują stan swojego zdrowia. Inteligentny zegarek wskaże, ile kroków pokonujesz, jaki jest Twój puls, ciśnienie czy liczba spalonych kalorii. A to jedynie kilka z wielu możliwości!

Jaki zegarek Smartwatch damski wybrać?

Istnieje kilka marek zegarków smartwatch w damskiej wersji. Jedną z najpopularniejszych jest japońska firma Rubicon. Dla przykładu: zegarek SmartWatch damski Rubicon RNBE37 Pro Rose Gold zadowoli Panią, która jest fanką nowych technologii, ale z zachowaniem estetycznej, siatkowanej bransolety. Elegancki model nie dość, że ucieszy oko, pozwoli także na monitorowanie snu czy nawet natlenienia krwi. Dodatkowym aspektem wizualnym jest możliwość ustawienia animowanego motywu na tarczy. Pani z naturą sportowca ucieszy się z wersji RNCE38 BIBX 03AX. Spełnia wszystkie najważniejsze funkcje od powiadomień o połączeniach i smsach, aż po pomiar dystansu. Do tego jest absolutnie minimalistyczny! Jeśli jednak chcesz iść z duchem czasu, ale połączyć to z klasycznym wyglądem czasomierza, z pewnością zainteresują Cię zegarki Timex w damskiej wersji. Jednym z przykładów jest Timex IQ+ Move TWG013700 smartwatch damski. Chociaż z wyglądu może nie przypominać klasycznych inteligentnych zegarków, w rzeczywistości jest zgoła inaczej! Dowiesz się, z jego pomocą, ile wykonałeś kroków, spaliłeś kalorii. Monitoruje on także Twój sen. Wszystko to dzięki innowacyjnej technologii Timex IQ.

Zegarek SmartWatch Rubicon RNCE38 BIBX 03AX   Zegarek SmartWatch damski Rubicon RNBE37 Pro Rose Gold

Nie da się zaprzeczyć, że rośnie grupa miłośników zegarków smartwatch. Damska wersja czasomierzy to idealny prezent dla Pań, które idą krok w krok z nowymi technologami, pragną być w stałym kontakcie z innymi, jednocześnie chcąc monitorować stan swojego zdrowia czy aktywności fizycznych.

pixel