Bransoleta stalowa do zegarka 12 mm Connect M1-12 RG różowe złoto prosta
- Stalowa w kolorze różowego złota błyszcząca prosta bransoleta do zegarków Connect. Szerokość mocowania 12 mm. Bransoleta pasuje do każdego zegarka i smartwatcha ze standardowym mocowaniem o szerokości 12 mm. Komplet teleskopów gratis
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość mocowania | 12 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 12 mm |
| długość całkowita bransolety | 18 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety + wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | różowe złoto błyszczący |
| rodzaj zapięcia | motylkowe |
| grubość | 3,2 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
TKN Connect Dymitr BondarenkoWięcej
Adres:
Orłowskiego 32Kod pocztowy: 04-830Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@tkn-connect.pl
Symbol
M1-12 RG
Kod producenta
5901445645908
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
różowe złoto
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.6 - 18.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
12 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt















