Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 12 mm HIRSCH Scandic M 17852050-2-12
- Czarny skórzany prosty klejony matowy płaski wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH. Scandic. Długość M. Szerokość 12 mm. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 12 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
HIRSCH SCANDIC. Płaski pasek w stylu modern, skandynawski design, wykonany z włoskiej skóry cielęcej. Podszewka Hirsch Softglove. Tradycyjna klamerka
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 12 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 12 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 11 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 16 cm |
| kolor | CZARNY |
| przeszycie | brak, pasek klejony |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor srebrny błyszczący |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,4 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

















