Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 24 mm HIRSCH Robby L 0917294050-4-24
- Czarno-żółty skórzano-kauczukowy zwężany przeszywany miękki matowy perforowany wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH ROBBY L SCRATCH RESIST. Szerokość 24 mm. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 24 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH SCRATCH RESISTANT. "TWARDA SKORUPA MIĘKKI ŚRODEK" - takie motto przyświecało temu urzekającemu prostą elegancją modelowi paska. Skóra odporna na zadrapania i zniszczenie.
HIRSCH ROBBY PERFORMANCE PREMIUM CAOUTCHOUC - aktywny dynamiczny. Pasek wykonany z mocnej licowej włoskiej skóry cielęcej perforowanej na wygląd płótna żaglowego. Podszewka wykonana z kauczuku. Klamerka ze szczotkowanej stali szlachetnej
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA NATURALNA I KAUCZUK |
| faktura | pasek perforowany |
| szerokość paska / mocowania (A) | 24 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 22 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor | CZARNO-ŻÓŁTY |
| przeszycie | żółta nitka |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 3,2 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

















