Kauczukowy wodoodporny pasek do zegarka 22 mm HIRSCH Nyad L 0921099010-2-22
- Brązowy kauczukowy zwężany matowy płaski miękki perforowany wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH NYAD PREMIUM CAOUTCHOUC. Długość L. Szerokość 22 mm. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 22 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
HIRSCH NYAD PREMIUM CAOUTCHOUC to udane połączenie estetyki i funkcjonalności. Pasek wykonany z wysokiej jakości kauczuku jest wyjątkowo trwały, wodoodporny i niewrażliwy na wpływy środowiska. Odpowiedni dla skóry wrażliwej – nie powoduje alergii na lateks. Klamerka ze stali szlachetnej
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | KAUCZUK |
| szerokość paska / mocowania (A) | 22 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 20 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13,5 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18,5 cm |
| kolor | CIEMNOBRĄZOWY |
| przeszycie | nie dotyczy |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,3 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów























