Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 20 mm HIRSCH Bologna L 01802080-2-20
- Niebieski matowy zwężany o 4 mm przeszywany płaski wodoodporny pasek do zegarka HIRSCH Bologna. Długość L. Szerokość 20 mm. Pasuje do wszystkich zegarków i smartwatchy ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH ARTISAN LEATHER NATURE LINE. Jest to kolekcja wyszukanych modeli pasków do zegarków produkowanych z ręcznie dobieranych materiałów i według tradycyjnych metod. Stosowane gatunki skóry pochodzą z wybranych garbarni, w których po dziś dzień korzysta się ze starych i sprawdzonych sposobów wytwarzania i utrwalania skóry. Pielęgnowana przez całe stulecia sztuka uszlachetniania skóry oraz doświadczenie firmy HIRSCH jako producenta umożliwiają amatorom pasków o klasycznej elegancji ozdabianie swoich zegarków efektem precyzyjnej pracy wyróżniającej się ponadczasowym pięknem.
HIRSCH BOLOGNA - pasek wykonany z garbowanej w beczkach teksturowanej włoskiej skórze cielęcej z głębokimi włóknami.
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| szerokość paska / mocowania (A) | 20 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 16 mm |
| długość części z klamerką (C) | 8 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 12 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 13 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 18 cm |
| kolor | NIEBIESKI |
| przeszycie | jasna nitka |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, kolor srebrny |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2,5 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów

























