Bransoleta do zegarka Atlantic Sealine 62346 20 mm
- Oryginalna stalowa błyszcząca zwężana bransoleta do zegarka Atlantic Sealine 62346. Szerokość 20 mm. Pasuje do większości zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm. Teleskopy i maskownice w zestawie.
Bransoleta do zegarka Atlantic Sealine:
62346
Pasuje również do większości zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm i okrągłą lub prostokątną kopertą (w zależności od zastosowanych maskownic)
W zestawie maskownice do okrągłej koperty
| materiał bransolety | STAL NIERDZEWNA |
| szerokość bransolety / mocowania | 20 mm |
| szerokość bransolety przy zapięciu | 18 mm |
| długość całkowita bransolety | 18 cm |
| maksymalny obwód nadgarstka | długość bransolety +wysokość koperty zegarka |
| możliwość skracania | TAK |
| kolor | STALOWY / SREBRNY |
| grubość bransolety | 3 mm |
Wraz z bransoletą otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów i maskownic
Marka
Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
Atlantic Watch Prod. LtdWięcej
ProducentAtlantic Watch Prod. LtdAdres:
Solathurnst. 44Kod pocztowy: 2543Miasto: LengnauKraj: SzwajcariaAdres email: contact@atlanticwatches.ch
Podmiot odpowiedzialnyGrupa Zibi S.A.Adres:
Wirażowa 119Kod pocztowy: 02-145Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: zibi@zibi.pl
Symbol
62346-SS
Kod producenta
62346-SS
KOLOR PASKA / BRANSOLETY
srebrny
WYKONANIE PASKA / BRANSOLETY
stal nierdzewna
MAX. DŁUGOŚĆ PO ZAPIĘCIU
17.6 - 18.0 cm
SZEROKOŚĆ MOCOWANIA
20 mm
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt















