Skórzany wodoodporny pasek do zegarka 12 mm HIRSCH Crocograin M 12302840-1-12
- Zielony skórzany zwężany przeszywany wodoodporny błyszczący pasek do zegarka HIRSCH Crocograin. Długość M. Szerokość 12 mm. Struktura skóry krokodyla. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 12 mm. Teleskopy w zestawie
Firma Hirsch, to austriacka firma specjalizująca się w produkcji pasków do zegarków. Wszystkie paski do zegarków HIRSCH są odporne na działanie wody i schną szybciej niż tradycyjne paski do zegarków. Po kontakcie z wodą nadal zachowują swój wygląd, delikatność i funkcjonalność.
Oferowany pasek pochodzi z linii HIRSCH BONDED LEATHER. Idealna alternatywa dla prawdziwego krokodyla. Paski z tej serii wykonane są z delikatnej włoskiej skóry cielęcej. Powierzchnia delikatnie błyszcząca. Podszewka Hirsch Softglove. Klamerka Hirsch Traditional
Pasek posiada system QUICK RELASE pozwalający na bardzo łatwe zamontowanie / demontaż paska. Teleskopy są zintegrowane z paskiem, aby wymienić pasek wystarczy tylko przesunąć kulkę znajdującą się po wewnętrznej stronie paska.
| materiał paska | SKÓRA WODOODPORNA |
| faktura paska | krokodyl |
| szerokość paska / mocowania (A) | 12 mm |
| szerokość paska przy klamerce (B) | 10 mm |
| długość części z klamerką (C) | 7 cm |
| długość części z dziurkami (D) | 11 cm |
| minimalna długość po zapięciu (L min) | 12 cm |
| maksymalna długość po zapięciu (L max) | 16 cm |
| kolor | ZIELONY |
| przeszycie | w kolorze paska |
| klamerka | stalowa antyalergiczna, z logo Hirsch, kolor złoty błyszczący |
| grubość (mierzona pośrodku paska) | 2 mm |

Wraz z paskiem otrzymasz:
- dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
- komplet teleskopów





















