14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kalkulatory Vector

( ilość produktów: 40 )

Nowoczesne kalkulatory Vector to niezbędny element wyposażenia plecaka każdego ucznia. Sprawdzi się także jako sprzęt wykorzystywany w biurze lub magazynie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór kalkulatorów tej sprawdzonej marki, spośród których z łatwością wybierzesz model najlepiej odpowiadający konkretnym potrzebom. Sklep ZegaryZegarki.pl gwarantuje korzystne, konkurencyjne ceny i szybką dostawę zamówień.

Kalkulatory do zaawansowanych obliczeń

Oferowane kalkulatory znakomicie sprawdzają się zarówno do podstawowych kalkulacji, takich jak obliczanie pierwiastków czy procentów, jak i bardziej skomplikowanych działań matematycznych. Zaawansowane modele pozwalają m.in. na obliczanie marży, sumy końcowej GT czy pierwiastka kwadratowego. Zawierają także znacznik części tysięcznych oraz klawisz cofania. Nadają się świetnie do stosowania wszędzie tam, gdzie często wykonywane są skomplikowane obliczenia.

Proponujemy również specjalne modele przeznaczone dla księgowości. Urządzenia wyposażono w funkcje umożliwiające wykonywanie obliczeń podatkowych, a także opcję Check & Correct, która służy do przeglądania i korekty poprzednich wpisów nawet do 150 rekordów. Inne modele znajdą natomiast zastosowanie w handlu dzięki funkcji obliczeń kosztów, sprzedaży i marży.

Modele kieszonkowe

Nasz asortyment obejmuje kieszonkowe kalkulatory, które cechują się kompaktowymi wymiarami i małą wagą. To sprawia, że z łatwością zmieszczą się w kieszonce plecaka albo torby. Spodobają się zwłaszcza studentom, uczniom oraz osobom ceniącym minimalizm. Wybrane produkty wyposażono w praktyczne klapki zabezpieczające, które chronią sprzęt przed otarciami i innego rodzaju uszkodzeniami.

W ofercie mamy kalkulatory Vector o różnych wielkościach wyświetlaczy. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu zachowują swą funkcjonalność i estetyczny wygląd przez wiele lat.

pixel