14 dni na zwrot

Bezpłatna dostawaod 69,00 zł

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zegarki Knock Nocky

( ilość produktów: 4 )

Asortyment naszego sklepu obejmuje kolorowe i praktyczne zegarki Knock Nocky. Marka specjalizuje się w produkcji czasomierzy dla dzieci i młodzieży, jednakże ciekawe propozycje dla siebie znajdą w ofercie firmy również dorośli.

Zegarki Knock Nocky dla dzieci wyróżniają się oryginalnym designem. Są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, zarówno w wersjach jednokolorowych, jak też z ciekawymi wzorami i obrazkami. Proponujemy zegarki na pasku wykonanym z silikonu bądź tworzywa sztucznego, co sprawia, że artykuły są lekkie, nie obcierają nadgarstka i są wygodne w noszeniu.

Zegarki Knock Nocky zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe, zapewniające precyzyjne i niezawodne działanie. Tarczę w zegarku chroni szkiełko mineralne albo akrylowe, w zależności od modelu.

Nasz asortyment obejmuje czasomierze elektroniczne lub wyposażone w klasyczne, analogowe tarcze. W wybranych modelach zainstalowano dodatkowe praktyczne funkcje, takie jak podświetlenie, kalendarz, neobrite, alarm albo stoper.

pixel